ŞÖFÖRLÜ İZMİR ARAÇ KİRALAMA

izmir araç kiralama

Şöförlü İzmir Araç Kiralama

Tatile giderken ya da iş seyahatine çıkıldığında şoförlü İzmir Araç Kiralama firması olan izmircarbooking’ı tercih edebilirsiniz. Rahatlığı, konforu, bakımlı araçları ile, istediğiniz modele uygun araçlarımızı tercih edebilirsiniz. Bir ihtiyaç haline gelen araç kiralamanın içinde yer alan şoförlü araç kiralama ile daha güvenli bir şekilde seyahat etme imkânı bulunmaktadır. Özellikle ehliyeti olmayanlar için oldukça ideal olan şoförlü araç kiralama ile, istediğiniz yerden alınır ve istediğiniz yere güvenli şekilde ulaşabilirsiniz.

Araç kiralama firmaları, filolarında bulunan araçların takibini yapabilmek için araçlarında GPRS sistemi bulundururlar. Bu sayede araçların, hangi saatte, nerede olduklarını öğrenme olanakları bulunur. Araçlarda GPRS sisteminin bulunmasının sebebi, kişilerin söyledikleri lokasyonların dışında bir yere gidip gitmediklerini öğrenmek aynı zamanda, araçların teslim edileceği zaman aracın bulunduğu yerde gidip alınmasını da sağlamaktadır. Öte yandan herhangi bir olumsuz duruma karşı İzmir Araç Kiralama hizmetinde güvenliğinizi de sağlamaktayız. İzmir Araç Kiralama yaparken, çok fazla belgeye ihtiyaç yoktur. Aracı kullanacak kişinin ehliyeti ve eğer ikinci bir kişi de kullanacaksa o kişinin de ehliyetine ihtiyaç vardır. Bunun yanında ön ödeme yapılabilmesi için kredi kartı gereklidir. Araç kiralaması yaparken ehliyetin, ekonomik araçlar en az 2 yıl, bir üst modelleri için 3 yıl ve lüks araçlar için en az 5 yıllık olması gerekmektedir. Aynı zamanda yaş sınırlaması da bulunmaktadır. Ekonomik araçlarda 21 yaş, üst modeller için 25 yaş ve lüks araçlar için ise 30 yaş sınırı vardır.

Bireysel ya da kurumsal araç kiralama olsun, herkes araç kiralayabilir. Filo araç kiralamak, kurumlara vergiden düşme avantajı sağlar. İzmir Araç Kiralama bir araç kiralaması yapıldığında, araç kaza yapmış olabilir. Aracın kaza yapması durumunda, tamir süresinin sözleşmede yazan süreyi geçmesi durumunda, aynı özelliklere sahip yeni bir araç gönderilebilmektedir.

09 Kasım 2019