İzmir Araç Kiralama

Bu güne kadar giderek büyüyen bir aile olmayı hedefledik ve bu misyonda hizmet verdik. Ailemize katılan herkesin hakkımızdaki düşüncelerini öğrenmek ister misiniz?

Im großen und ganzen war es sehr gut. Besonders die Freundlichkeit der Mitarbeiter. Der Service war super. Ich empfehle es jedem weiter..

Tuncay G.

Teşekkürler seyahatimde benden kaynaklı değişkenlikler olmasına rağmen çok düzgün hizmet aldım

Volkan S.

Kiralama sürecinden teslim sürecine kadar tüm süreçlerde beklediğim tüm hizmetler istediğim gibi gelişti. Kendilerine candan teşekkürler.

Muhammet P.

Teşekkürler seyahatimde benden kaynaklı değişkenlikler olmasına rağmen çok düzgün hizmet aldım

Meral M.

Yine cok memnum kaldim. Özgür Bey / ZGR her arzumu sualsiz yerine getiriyor. Cok profesonel sirket. Performansi, yüksek kalitesi, cok güzel güler yüzlü hizmet vermeleri, cesit arac modeleri ve tamamiylan güveni sagliyan dünya standartlarindan hic geride kalmiyan her an tavsiye edilcek bir sirket. Tebrik ediyorum. Iyi ki ZGRi arastirip buldum. Basarida devamini diliyorum. Sabit müsterilerinden biri oldum, daha ne söyleyebilirim. Görüsmek üzere.

Filiz Z.

lgili, nazik çalışanlar ve çözüm odaklı anlayış bizi çok memnun etti.

Eylem Ö.

Alış tarihimde ve saatimde beni hiç bekletmediler. Oldukça güler yüzlü yaklaşıp kiralama süresi boyunca 7/24 destek sundular. Ayrıca ilk defa kiralama sırasında araç sürücüsüne hiçbir ek ücret almadan ferdi kaza sigortası yapan firmayla karşılaştım. Kendilerine teşekkür ederim.

Can K.

Çok çok güvenilir ve 10 numara hizmet tebrik ederim

Sabri K.

memnuniyetle cevreme her zaman tavsiye edicem kendimde sabit müsteri olarak ilk önce ZGR sorucam ne zaman ki araca ihtiyacim oldugunda; cok professionell bir sirket Avrupa standarda göre calismalar, bilhassa dis ülkelerden gelenler icin büyük itimaat yaratici bir calisma tebrik ederim ve insallah böylede devam edip piyasada daha büyük isim gelismeleri olur

Filiz Z.

Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine ZGR ile tanıştım. Yıllardır aynı firmadan aldığım hizmet sürekli kendini geliştiren ve müşterisini el üstünde tutan bir firma çok teşekkür ederim.

Hakan D. A.

Arac tesliminde alış ve bırakış sırasında hiçbir sorun yaşamadım. Bir sikintimiz olmadi. Tesekkurler

Savaş Ç.

6 Senedir Ayni kalite. Tavsiye ederim.

Ali O.

ZRG ye tessukur ediyor ve başarılar diliyorum. Yolumuz İzmir tarafına düşer ise. Tekrar görüşürüz.

Neşat B.