İZMİR ARAÇ KİRALAMA

izmir araç kiralama

İzmir Araç Kiralama

Hem ülke içinde hem de ülke dışında oldukça sevilen illerin başında gelen İzmir tarihi yapıları, denizi ve tatil seçenekleri ile sürekli turist ağırlar. Sizin de yolunuz düştü ve taşıt ihtiyacınız varsa İzmir Araç Kiralama ile ilgili tüm ihtiyaçlarınızda sizlere yardımcı olabiliriz. Ülkemizin en güzel kentlerinden biri olan İzmir’de araç kiralama hizmetlerinden yararlanmak için bizleri tercih ederek, rahatlığı, konforu ve güveni de almış olursunuz.

Uzun süreli ve günübirlik kiralama hizmetlerinin yanısıra geniş araç seçenekleri ile her bütçeye uygun bir çözüm için bizi tercih edebilirsiniz.Profesyonel ve kaliteli araç kiralama hizmetlerinden yararlanmak isteyenler, İzmir’e geldiklerinde, tüm seyahatleri boyunca rahat edebilecekleri, konforu bulacakları araç kiralama firmalarından yararlanmak isterler. Araç kiralamalarında çoğu zaman ek sürücü de olabilmektedir. Böyle bir durumda, ek sürücü sorumluluklarının yerine getirilmesi gerekir. Ek sürücü olacaksa, yaşının ve ehliyet süresinin araç kiralamaya uygun olması gerekmektedir. Ek sürücüler de ek ücrete tabidir. Bu ek sürücüler, firmadan firmaya değişkenlik gösterebilir. Kiralama süresince ek bir sürücünün olacağı, yapılacak sözleşmeye muhakkak yazdırılmalıdır. Araç kiralamalarında, asıl sürücü kadar ek sürücü de arabanın teslim alınıp teslim edilme sürecinden ve diğer kuralların yerine getirilmesinden de sorumludur. İzmir Araç Kiralama firması olarak bizler sizlerin güvenliği için her konuyu en ince detayına kadar düşünüyoruz.

Drob bedeli olarak bilinen tek yön kiralama bedeli, aracın kiralandığı firma ofisinden aynı firmanın başka bir ofisine ek ücretler ödenerek teslim edilmesi anlamına gelir. Eğer aracı kiralayan kişi, firmanın başka bir şehirdeki ofisine araba teslimini yaparsa, kira süresi gözetilmeksizin mesafeye göre tek yön kiralama bedeli uygulanır. İzmir Araç Kiralama firmasından kiralanan araç ile kaza yapıldığı zaman bazı sorumlulukların yerine getirilmesi gerekir. Kazanın tek taraflı mı karşılıklı mı yapıldığı durumlarında bazı tutanakların tutulması gerekir. Tek taraflı kazalarda, araca hasar veren tespit edilememiş ya da kaçmışsa, aracın yeri değiştirilmez ve polis ya da jandarmaya haber verilerek, görgü tanıkları, alkol tespiti tutanakları tutturulur. Çift taraflı kazalarda, aracı kiralayan kişi, iki tarafın aracının tüm resimlerini, gerekli belgeleri fotoğraflarını çekmelidir. Kazaya karışanlardan biri yabancı uyruklu olursa, pasaport, Türkiye’ye giriş damgası gibi belgelerin fotoğraflarının ya da fotokopilerinin alınması gerekir. İzmir Araç Kiralama için güvenilir adresiniz biziz.

09 Kasım 2019