İZMİR ARAÇ KİRALAMA

izmir araç kiralama

İzmir Araç Kiralama Hizmetimiz

Süratte kontrollü ama hizmette hızlı ZGR Rent a Car firmamızla, kısa zamanda araç kiralayabilir, İzmir ve çevresini gönlünüzce gezebilirsiniz. Hem uygun araç kiralama fiyatları hem de birbirinden yeni model arabalarımızla bize gelenleri direksiyonsuz göndermiyoruz. Geniş araçlar, şoförlü ve lüks İzmir Araç Kiralama hizmetlerimiz için ister irtibat numaramızdan ulaşın, isterseniz mobil uygulamamızla anında rezervasyon yapma şansını yakalayın.

İzmir Oto Kiralama Hizmetlerimiz

İzmir ve çevresi için güzel bir gezi planladıysanız ZGR Rent a Car son model araçlarından yaralanabilirsiniz. Oto kiralama hizmetlerimizde ekonomik seçenekler, lüks ve şoförlü seçeneklerle günlük, haftalık ve aylık araç kiralama imkanına sahipsiniz. İzmir Araç Kiralama hizmetleri arasında siz de ZGR rent a carla yolculuğa başlayın! İzmir Araç Kiralama hizmetlerinden ve kampanyalarından yararlanmak için firmamızın fırsatlarını takip edebilir, sitemizden istediğiniz son model araçları seçerek siz de yolculuğa başlayabilirsiniz.

İzmir Vip Kiralama Hizmetlerimiz

Geniş ve son model İzmir araç kiralama için hizmette sınır tanımayan firmamız, ailenizle ya da arkadaşlarınızla geçireceğiniz özel günlere katkı sağlamak için üstün bir performans sergiliyor. Araç koleksiyon skalası epeyi yüksek olan firmamız, vip araç seçeneklerinin yanı sıra kurumsal, şoförlü tur kiralama hizmetleri de sunmaktadır. Üstün performanslı araçlar, bol seçenekli ZGR Rent a car da bir araya geliyor. İster günlük, ister haftalık ihtiyacınız olduğu kadar İzmir araç kiralama seçeneklerinden istediğinizi seçebilir, firmamızla iletişime geçerek, aracınızı aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.

  • • Limuzin kiralama
  • • Kurumsal araç kiralama
  • • Vip araç kiralama
  • • Şoförlü tur kiralama
  • • Filo Kiralama

Son Model Araç Kiralama

İzmir araç kiralama hizmetlerimiz geniş bir seçeneğe sahip olduğu kadar aynı zamanda araçların son model olması bakımından da kolaylık sağlıyor. Bakımlı ve dünya markası araç modellerimizle kaliteli bir yolculuk yapabilirsiniz. Üstü açılan spor araçlar, kurumsal ve geniş hacimli arabalar aynı zamanda ekonomik araç seçenekleriyle de sürücülerimize kolaylık sağlamaktadır. Her yıl yenilenen filo araçlarımız, bakımı ve ehemmiyeti sağlanan arabalarımızla can ve mal güvenliğinize ekstra önem verilmekte, sigorta ve kullanım hakları hakkında detaylı bilgi istenmektedir.

ZGR Mobil Uygulama İle Hızlı Rezervasyon

Araç kiralama hizmetinde sınır tanımayan firmamız, acil durumlarda ve güvenilir araç kiralama taleplerinde karşılık vererek ZGR Mobil uygulamayla hızlı rezervasyon fırsatınız müşterilerimize sunmuştur. Kısa zamanda hızlı bir hizmet için siz de firmamızın mobil uygulamasından araç kiralama seçeneklerine bakabilir ve kısa zamanda araçlarınızı kiralayabilirsiniz.
Bakımlı araçlar; Bakımlı ve son model araç ayrıcalığından yararlanmak için ZGR rent a car ayrıcalıklarından yararlanabilir, hızlı teslimat, bakımlı araçlar ve uygun fiyatlarda yolculuğa başlayabilirsiniz.

Hızlı Araç Teslimi

Araba kiralama alanında hizmet vermekte olan firmamız, araçlarınızın bakımlarını yapar, temizler ve son kontrollerden sonra sürücüye teslim eder. Can ve mal güvenliğiniz için ekstra bakım yapılan araçlarımız, söz verdiğimiz tarihlerde firmamızda sizi bekliyor olacaktır. Uzun süreli ve kısa süreli mesafelerde kullanılacak bütün araçların iç ve dış temizliği sağlanacak, kontrolleri yapıldıktan sonra size teslim edilecektir.

Ek Rent A Car Hizmetlerimiz

İstediğiniz araç kiralama seçeneklerine sahip olduğunuz firmamız aynı zamanda ferdi kaza sigortası ve ek sürücü seçenekleriyle istediğiniz güvenceyi sağlamaktadır. Güvenilir ve kaliteli İzmir Araç Kiralama firmamızın imkanlarından yararlanmak istiyorsanız siz de kısa zamanda bizimle iletişime geçebilir, son model araçlarımızla yolculuğa başlayabilirsiniz.

09 Kasım 2019