İzmir Araç Kiralama

Hakkımızda ileri geri konuşanlar varmış? :))

Severek ve saygıyla yaptığımız bu işte temelden başlayıp adım adım ilerleyerek 2009 yılında firmamız ZGR'yi kurduk. Eski dostlarımızla yol katettik, dönem dönem krizler atlattık. İşimizi doğru yaptığımızı duyan dostlarımızın dostları da aramıza katıldı. Gün be gün ailemize katılan yeni insanlar ile büyüdük ve kocaman bir aile olduk. Her daim daha iyisini yapmak için çalıştık ve halen çalışıyoruz. İzmir Araç Kiralama sektöründe giderek büyüyen bir yıldız olma amacı ile adım adım ilerliyoruz. Binlerce aracımız olmayabilir. Ama dostlarımızın sayısı onbinlerce. ZGR İzmir Araç Kiralama olarak bugün ülkemizin sektöründe lider firmalarından biri olma yolunda hızla ilerliyoruz.

Dostlarımızın tavsiyeleri, bizi çevrelerine önermeleri, övgü ve destekleri ile kapasitemizi giderek artırıyoruz. Sırtımızı okşayan ve yanımızda olan eli her zaman para kazanmanın önünde tuttuk. Ticareti önce sevgi kazanmak olarak bildik. Aramızda kurulan bağ sonucu bir takım ahlak değerleri de ortaya çıktı elbet. Yazılı ve çizili bir takım kurallarımız var, altında imzamızın bulunduğu sözleşmelerimiz de var. Daha da önemlisi inandığımız değerler var. Emeğin kutsallığına ve her bir bireyin hukuna ihtiyacına ve riayetine inanıyoruz. Güzel insanların yaşadığı o güzel ülkeye sahip olmak için önce kendimizden başlıyoruz. İzmir Araç Kiralama firması ZGR olarak bizim samimiyetimize inanan herkese bir teşekkürü borç biliyoruz.

İzmir Rent a Car

İzmir Araç Kiralama İle Sizlerleyiz

Yurtiçi ve yurtdışı misafirlerimiz için geniş portföy ve zengin araç seçeneklerimiz ile özel çözümler sunuyoruz. İzmir ilinde bulunan merkez ofisimiz vasıtası ile sadece araç kiralama ile kalmayıp özel ve kapsamlı hizmet ağımızdan sizlerde faydalanabilirsiniz.

izmir araç kiralama izmir araç kiralama

İzmir Araç Kiralama Hizmeti

izmir araç kiralama
Güvenilir ve Müşteri Memnuniyeti Garantili

Geniş araç filomuz ve VIP hizmetlerimiz ile sizlerin dostuluğunu ve memnuniyetini kazanmaya odaklı hizmet anlayışı sunuyoruz. İşimizi doğru yapmanın verdiği güven ile hareket ediyoruz. Ne istediğinizi biliyoruz, çünkü biz işimizi iyi yapıyoruz.

Araç kiralarken sadece bununla kalmıyoruz. Sizler için en ince detaylarına kadar düşünerek hareket ediyoruz. Örneğin çocuklu ailelerimiz için bebek arabası koltuğu seçeneğine kadar sunuyoruz. Şöförlü araç kiralama hizmetlerinde sizleri anlayan, güleryüzlü ve kaliteli arkadaşlarımızla destek oluyoruz.

Sadece araç kiralamakla kalmıyoruz elbette. Helikopter kiralama, havalimanı transferi ve tur organizasyonu gibi VIP hizmetlerin yanısıra limuzin kiralama hizmetimiz de mevcuttur.

İzmir Araç Kiralama İçin Neden Biz?

Onca Rent a Car varken neden mi biz?
Araç Kiralama

Geniş filo seçeneğimiz ile sizlerin yanındayız.

Tur Organizasyonları

Eğlenceli ve unutulmak vakitler geçirebilmeniz için organizasyonlarınızda destek oluyoruz.

Helikopter Kiralama

Uzman pilotlarımız ile kaliteli hizmetin sınırlarını zorluyoruz.

VIP Araç Seçeneği

Geniş VIP araç ağı ile Havalimanı Transfer ve Limuzin hizmetleri sağlıyoruz.

İzmir Araç Kiralama Tarifeleri

Tüm transfer ve kiralama hizmetlerine ait araç filomuzu tarifelerimizi inceleyebilirsiniz. ARAÇ FİLOMUZ İLETİŞİM